Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Mindset for IELTS

MINDSET, багаторівневий курс від організації, яка розробляє тест IELTS, розвиває у студентів навички англійської мови і повністю готує їх до успішного проходження іспиту.

MINDSET, чотирьохрівневий курс від видавництва Cambridge, допоможе вам пройти тест IELTS. Його унікальне поєднання друкованого та онлайн-контенту дозволяє вам налаштовувати тривалість курсу і фокус відповідно до ваших потреб. Тематичні блоки охоплюють кожен з чотирьох навичок по черзі, що дозволяє легко знайте те, що ви хочете. Кожен рівень включає в себе стратегії навчання, практичні навички і практику іспитів, призначені для того, щоб допомогти учням набрати цільовий бал. Модулі онлайн-навичок забезпечують додаткову практику, а інформаційні модулі допомагають учням уникнути поширених помилок. Він підходить для студентів, які готуються до академічного модулю, курс надає доступ до автентичних онлайн-тестів у Testbank. MINDSET, створений з урахуванням вимог вчителів, надає підтримку і консультації для початківців вчителів IELTS, а чіткі зв'язки між завданнями і тестом забезпечують максимальну впевненість у класі.

Ключові особливості:

  • Підходить для IELTS Academic.
  • Понад 150 цільових елементів підтримки на рівень допомагають учням максимально підвищити ефективність тестування.
  • Онлайн-модулі для читання, письма, аудіювання, розмовної мови, граматики і лексики супроводжують кожен рівень і можуть бути використані в класі або для домашньої роботи.
  • Інформаційні онлайн-модулі допомагають студентам уникнути поширених помилок.
  • Доступ до онлайн-тестів IELTS Testbank дає возможномть студентам ознайомитися з тестом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner