Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Active Grammar

Active Grammar подає граматику в чітких реалістичних контекстах, спеціально відібраних, щоб зацікавити підлітків і дорослих. Серія охоплює всі рівні від А1 до С1 згідно CEFR. Посібник може бути використано як для зайняти в класі, так і для самостійного навчання.

Кожен урок починається з оригінального тексту, за яким слідує пояснення ключових граматичних моментів. Захоплюючі презентації допомагають учням більше дізнатися про навколишній світ під час вивчення граматики, а велика кількість різних вправ дозволяє студентам розвивати навички використання декількох граматичних структур одночасно.

Регулярні поради та підказки дають інформацію про найпоширеніші помилки. На доданому CD-RОМ містяться додаткові тести в екзаменаційної формі тести для додаткової граматичної практики.

   Teacher's Guide доступний безкоштовно для скачування на сайті Cambridge і містить велику кількість пропозицій по використанню матеріалу в класі і рекомендації з викладання студентам різних здібностей і віку.

Ключові особливості:

  • Граматичні структури представлені захоплюючими змістовними текстами, взятими з областей географії, історії, науки
  • Ретельно підібрані за рівнем вправи забезпечують різноманітну за складністю практику
  • Містить безліч додаткових вправ у розділах "My Test!", Розділах для повторення і на CD-ROM
  • CD-ROM містить додатковий практичний матеріал до кожного уроку тести до всіх областей граматики, які можна роздрукувати
  • Посібник підходить для студентів, які готуються до іспитів Cambridge ESOL

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner