Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

My Disney Stars and Friends

🌈 My Disney Stars and Friends - це новий курс для дітей віком 3-5 років.
Курс поєднує в собі магію Діснея та строгість освітнього контенту видавництва Pearson, щоб дати учням веселий та мотивуючий початок вивчення мови.

👉 Що робить курс My Disney Stars and Friends особливим?

  • Ідеальне поєднання чудових діснеївських персонажів та історій з реальними життєвими цінностями та контекстами.
  • Розвиток майбутніх навичок: формування самосвідомості, соціальної обізнаності, наполегливості та розвитку.
  • Побудований на суворих педагогічних засадах і допоміжних матеріалах з раннього віку за допомогою Глобальної шкали англійської мови (GSE), яка зараз включає в себе навчальні цілі для учнів дошкільного віку. 
  • Простий, гнучкий і легкий у викладанні: чіткий порядок роботи в класі, що підтримується ретельно структурованими уроками.
  • Комплексна цифрова пропозиція для кожного навчального сценарію, включаючи інструмент для створення презентацій та електронні книги для учнів.

👉 Гнучке навчання

My Disney Stars and Friends гнучко пристосовується до конкретних потреб класу та вимог до розкладу, які ставить перед собою вчитель.

Існує безліч варіантів і шляхів проходження матеріалу, тому вчителі можуть адаптувати свій підхід як до потреб учнів, так і до конкретного контексту викладання. Варіанти шляхів включають уроки тривалістю від 2 до 5 годин на тиждень.

Кожний підручник та книга для вчителя містить код доступу до цифрових ресурсів, що означає, що викладання може здійснюватися лише з паперовими компонентами або з використанням змішаного підходу. Цифрові ресурси включають Інструмент для проведення презентацій для вчителя, а також електронні підручники.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner