Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

English in Mind

Це друге видання оновлює курс, який відмінно зарекомендував себе для занять з англійської мови у всьму світі.

Цікавий контент і сильний акцент на граматиці і словниковому запасі роблять цей курс популярними як серед викладачів, так і серед студентів. Кожен рівень курсу передбачає 80-90 годин зайняти в класі і ідеально підходить для занять з дітьми різних здібностей. Популярні функції курсом були оновлені новим контентом, включаючи тими для творчого читання і прослуховування, розділи «Culture in mind» і «Everyday English». Абсолютно новим для іншого видання є DVD-ROM для підручника, який містить ігри, додаткові вправи і відеоролики із зображенням персонажів з історії та функцію «Відео». Вчителі зможуть оцінити нову цифрову підтримку у формі Testmaker Audio CD / CD-ROM, яка дозволяє їм створювати і редагувати свої власні тести, і Classware, який об єднує підручник, аудіо та відео класу.

Ключові особливості:

  • Творчі і привабливі тими викликають інтерес у підлітків і мотивують до навчання.
  • Проекти та письмові завдання дозволяють учням створювати власне мовне портфоліо, розвиваючи самостійність учня і даючи студентам навички практичного застосування мови.
  • Розділи «Culture in mind» дають студентам уявлення про різні аспекти культури в англомовному світі.
  • Книга ресурсів вчителя з фотокопіруемою граматикою і комунікаційними вправами дає вчителям більшу підтримку і гнучкість. Сторінки посібника містять безліч навчальних радий і ідей. Розділ «Примітка from Mario» були написані експертом по методології Маріо Рінволукрі.
  • Безперервні підліткові фотоісторії дають учням відчуття сучасної розмовної англійської. Ці ж персонажі також присутні в пов'язаних відео епізодах.
  • Скорочені 14 одиниць на рівень означають, що класі можуть охоплювати весь навчальний план протягом року.
  • Розділ «Get it right!» На основі унікальної інформації з Cambridge Learner Corpus, охоплює проблемні області, загальні для учнів шкірного рівня.
  • Восьмістранічних розділ «Welcome» на кожному рівні і рівень Starter для початківців допомагають добре познайомитися з курсом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner