Кошик
2002 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Hot Spot

Новий п'ятому ятирівневий захоплюючий курс для підлітків Hot Spot вдало представляє особистісно орієнтований підхід до кожного учня завдяки мотивуючим текстів, яскравим ілюстраціям і фотографіям.

Підручник містить 7 модулів, пов'язаних однією темою, кожен з яких складається з уроку-презентації, уроку розвитку інтегрованих міжкультурних навичок, повторення і ігровий секції Extra Special. Кожен урок виділяється вдалим поєднанням усіх чотирьох мовних навичок, які відпрацьовуються в подальшому, зосереджуючись на культурному аспекті тими модуля.

  Фокусуючись на текстах про Велику Британію та інші англомовни країни, Hot Spot пропонує різноманітний культурно збагачений матеріал, який зацікавить і буде мотивувати підлітків вивчати англійську мову.

  Характерні особливості:

  • Містить ілюстрований граматичний довідник з вправами на закріплення матеріалу
  • Розділ Check your Еnglish в кінці кожного уроку заохочує учнів до відповідальності у вивченні мовного матеріалу
  • Вправи з фонетики в кожному модулі зосереджені на загальних проблемах вимови і містять скоромовки, інтонаційні моделі і вправи, на відпрацювання звуків
  • Зручна у використанні кольорова книга для вчителя включає диск з тестами, які можна редагувати
  • Розділ Extra special містить матеріал для міні-проекту, який є ідеальним для підготовки домашніх проектів і розвитку комунікативних навичок відповідно до іспиту (CEF)
  • Робочий зошит містить розділ Learning Diary для перевірки учнями отриманих знань

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner