Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Adosphère

Серія Adosphère призначений для підлітків. Це не просто підручник, це окремий світ, світ підлітків з властивою йому атмосферою. Вивчаючи французьку мову, учні познайомляться з вісьмома підлітками, які розкажуть про свої захоплення, поділяться своїми враженнями та фотографіями на форумах, а також цікавою для них інформацією. Кожен з модулів підручника носити ім'я одного з підлітків і представляє його, його друзів і навколишній світ.

Курс пропонує сучасний підхід до вивчення мови, спираючись на комунікативні ситуації та виконання певних завдань. Кожен модуль підручника складається з трьох уроків, метою яких є виконання певного завдання, пов'язаність язаного зі спілкуванням французькою мовою.

Першорядне місце у підручнику займає усне спілкування, важливими також є пісьмова мова, розуміння вище написане тексту і систематизація мови. Серія пропонує учням різноманітні ситуації, де вони відіграють активну роль і, завдяки своїй уяві і своїм знанням, виконують певні завдання.

Серія Adosphère прекрасно вписується у шкільний курс навчання. У кожному модулі, Adosphère пропонує сторінки, присвячені немовних наук. Рубрика «вчимося вчитися» допомагає учням стати більш самостійними (у виконанні домашнього завдання, у користуванні словником) і придбати певні навички (як вчити нові слова, як зрозуміти незнайомий письмовий текст і т. д.). Серія знайомить учнів з франкомовним світом, завдяки ситуацій, в яких опиняються її персонажі, а також завдяки сторінкам під назвою «культура».

Використовуючи підручники Adosphère, ви можете регулярно контролювати пройдений матеріал завдяки підсумковому контролю в підручнику (побудованому за зразком іспиту DELF), контролю у зошиті, а також мовних тестів в книзі для вчителя. На додаток до серії Adosphère, ви знайдете поради для вчителя на сайті www.hachettefle.fr.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner