Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Jana und Dino

Цей новий курс орієнтований на дітей дошкільного віку та учнів початкових класів які не володіють базовими знаннями німецької мови. У першій частині курсу діяльність учнів зосереджена на прослуховуванні і розвитку розмовної мови. У другій частині додається початкове лист і читання.

Курс складається з таких компонентів як підручник, робочий зошит, аудіо CD-диск з піснями з підручника, DVD-диск з 8 мультфільмами до кожної частини, інтерактивне цифрове видання з мультфільмами.

   Сюжетна складова курсу Jana and Dino заснована на серії вигаданих історій про двох цікавих персонажів: Яни - кмітливої і допитливої дівчинки і маленького динозавра Діно, між якими зав'язується дружба. Таке вивчення мови дозволяє дітям легко освоювати новий матеріал. Це відбувається за рахунок того, що діти ототожнюють себе з персонажами і прив'язуються до них.

За допомогою восьмімодульной структури підручника діти поступово вивчають звуки і букви і вчаться читати перші слова. Діти, які володіють латиницею, в основному практикують вимову у зв'язку язці з листом. Для дітей, знайомих з відмінною від латиниці системою писемності, в підручнику є додаткові вправи у вигляді роздаткового матеріалу. У робочому зошиті, як і в першій частині підручника, цілі навчання дублюються, а мовні навички відпрацьовуються за допомогою різноманітних завдань. Тексти для читання, після яких йдуть перші письмові вправи, також містяться в робочому зошиті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner