Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Mit uns

   Mit uns це курс для просунутих, молодих людей, які вивчають німецьку мову, спираючись на колишні знання і систематично розвиваючи їх далі. Цікава різноманітність тем і текстів заохочує їх до розвитку критичного мислення, формування і висловлення своєї незалежної думки.

Тими підручника представлене молодими людьми, однолітками що в свою чергу створює емоційний зв'язок з учнями. Автентичне читання і прослуховування цікавих для молоді текстів, вчить їх читати і сприймати мову на слух.

   Основними акцентами курсу Mit uns є розвиток навичок усного та писемного мовлення. Прості і зрозумілі завдання стимулюють розвиток вищезгаданих навичок в індивідуальній роботі і спільних формах навчання. Автентичні письмові завдання і проекти розвивають здатність до самовираження.

   В текстову частину навчального посібника інтегрована презентація граматичних структур. У робочому зошиті ці ж структури повторюються і закріплюються шляхом виконання практичних вправ. Стратегії самостійного розширення словникового запасу і цілеспрямоване навчання письму сприяють оволодінню мовою.

З Mit uns ви можете підготуватися до різних актуальних форматів іспитів, зокрема, до Deutsche Sprachdiplom (DSD I і II), Goethe-Zertifikate B1, B2 і C1, а також до іспитів ÖSD.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner