Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!
+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Skillful риб котре © втеч

Курс skillful риб котре © втеч ретельно структурований для зручності практики навичок читання, листи, розмови і сприйняття мови на слух.

Розділ читання надає можливості для обговорень і взаємодії між учнями, а також завдання для практики загального і детального аналізу і вдосконалення вміння критично аналізувати ідеї текстів.

Матеріал для розвитку навичок письмової мови складається з двох основних аспектів: граматики та письма. В результаті ці сфери об єднуються у фінальному продуктивної завданні, яке дає учням можливості на практиці застосовувати ідеї текстів і новопридбаних навичок письма.

Розділ аудіювання надає можливості для обговорень і взаємодії між учнями, а також завдання для практики загальних і конкретних навичок сприйняття мови на слух і вдосконалення вміння критично аналізувати ідеї текстів.

Матеріал для розвитку мови складається з трьох основних аспектів: граматики, пунктуації та мови. В результаті ці сфери об єднуються у фінальному, реалістичному і продуктивної завданні, яке дає учням можливості використовувати новопридбані навички під час виконання вправ.

У комплект до курсу додається код доступу до діджібуку в режимі онлайн. Крім цифрового текстом учні отримують доступ до широкого спектру інформації, завдань, аудіофайлів, корисним словниковим визначенням, відеоматеріалів і контрольним списком питань.

Основні характеристики:

  • короткі розділи з зрозуміло сформованою структурою
  • упор на навчальні навички
  • увагу до розвитку критичного мислення
  • список Academic Keyword List Льовенського університету
  • діджібук з профільними практичними завданнями, відеоматеріалами та тестами поряд з додатковими практичними завданнями екзаменаційного типу

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner