Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

World English Second Edition

У новому випуску чотирирівневої інтегрованої серії World English, за допомогою матеріалів National Geographic і TED, представлені дивовижні історії про нашу планету і цікаві тими з усього світу. Зображення, захоплюючі тими і надихаючі відео будуть мотивувати учнів і сприяти обміну ідеями один з одним. Друге видання World English знайомить студентів з деякими з найбільш цікавих людей і місць у світі і ґрунтується на ефективному підході, щоб дати учням 21-го століття навички англійської, які необхідні для успіху.
  • НОВІ TED Readings і TED Talks разом з оновленим контентом і відео від National Geographic нададють учням трамплін для вільного вираження думок і обміну ідеями англійською мовою.
  • НОВІ сторінки з побудови комунікації в кожному блоці надають розширені можливості письма і комунікативні дії, які спонукають учнів персоналізувати тему блоку.
  • Оновлені цілі на кожному двохсторінковому аркуші підкреслюють вимірні результати і забезпечують доступну навігацію для вчителів і учнів.
  • Оновлені технології для вчителів та учнів підтримують кожен крок процесу викладання і навчання - від навчання в класі до самостійної практики і оцінки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner