Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Starten wir!

Викладати інтуїтивно та сучасно з новим підручником від видавництва Hueber „Starten wir!“.

„Starten wir!“ пронизаний молодіжною тематикою і повністю відповідає стилю сучасної мобільної молоді. За допомогою сучасних видів текстів та надихаючого змісту студенти засвоюють мовний матеріал, який необхідний для навчання в університеті та майбутньої професії.

Підручник розроблений для молоді від 16 років за новітніми здобутками методики та дидактики уроку іноземної мови та підводить до рівня В1 згідно Загальноєвропейських мовних рекомендацій. Він складається з трьох томів повних рівнів А1, А2 та В1, де окремо пропонується підручник та робочий зошит.

Головною тезою методистів та авторів підручника є те, що навіть молоді, неосвічені вчителі можуть використовувати його успішно на заняттях.

До кожної вправи у підручнику пропонуються різноманітні завдання в робочому зошиті, які легко знайти за допомогою умовних позначень.

Підручник має легку прозору структуру, вміщає 12 тематичних лекцій з послідовною навчальною прогресією. Таким чином, у підручнику матеріал подається маленькими порціями і добре підходить для всіх видів мовних курсів: стандартних, інтенсивних, екстенсивних.

Кожна лекція завершується структурованою за мовними навичками подвійною сторінкою. Вона пропонує граматичний огляд з коротким завданням за бажанням, яке можна виконати на уроці або вдома самостійно. Тематична сторінка “Додаткове читання” є заключною частиною лекції.

Незважаючи на те, що „Starten wir!“, перш за все, підручник для вивчення загальнопобутової німецької мови, він охоплює також професіональні теми.

Сильною стороною підручника є наявність різноманітних видів текстів, такі як відео-блог, чат, інтерв’ю, коментарі на веб-сайтах тощо, які часто мають сильне емоційне забарвлення.

Новий підручник дає можливість залучати на урок мобільні прилади та різні мобільні додатки: студенти можуть створювати за допомогою додатків новини, переписуватися у чаті, вести блоги. Але всі завдання можна використовувати також за класичним методом за допомогою ручки та паперу.

Купити Starten wir! можна на нашому сайті за недорогою ціною!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner