Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Objectif Express

Серія Objectif Express - це інтенсивний курс французької мови, призначений для всіх, хто працює або збирається працювати у франкомовному середовищі, а також для тих, хто вчить французьку мову з метою соціалізації у французькому суспільстві.

Підручники даної серії були спеціально розроблені для учнів, хто хоче оволодіти мовою ділового спілкування в найкоротші терміни. Вони не орієнтовані на конкретні професії або сфери діяльності. У них порушені загальні тими, властиві професійного середовища.

Дана серія може бути запропонована учням, які ніколи не вчили французьку мову або мають початкові знання з французької мови. Пройшовши два рівня даного курсу учні досягають рівня В1 Загальноєвропейської системи.

Підручники серії Objectif Express дозволяють швидко і ефективно отримати навички спілкування в професійному середовищі, завдяки тому, що навчання побудоване на виконанні конкретних завдань і вирішенні конкретних завдань в контексті, близькому до реального життя.

Дана серія може також бути використана на уроках загальної французької мови. Комунікативні ситуації, представлені в підручниках, зачіпають не тільки професійні сфери (розповісти про свій досвід роботи, пройти співбесіду, організувати роботу з колегами і т. д.), але і побутові (наприклад, дізнатися інформацію на вокзалі, в аеропорту, замовити номер в готелі, замовити їжу в ресторані і т. д.). Як і більшість сучасних підручників французької мови, серія Objectif Express готує учнів до міжнародних іспитів DELF.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner