Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

English Vocabulary in Use (North American English)

   Кожен рівень цього навчального бестселера був повністю оновлений для того, щоб надати користувачам необходимою підтримку в освоєнні більше 7000 слів і фраз англійської мови.

   У нового видання зручний у використанні формат, де під кожен розділ відведено по дві сторінки. На лівій сторінці представлені нові слова, а на правій - інноваційні практичні завдання. Курс зручний як для викладання в класі, так і для самостійного навчання.

Матеріал книг заснований на програмі Cambridge International Corpus, яка дає гарантію того, що вивчається лексика є корисною, сучасної і того, що вона представлена в природному контексті. Завдання для додаткової лексичної практики і сприйняття мови на слух доступні на доданому до курсу сайті. Курс заснований на теорії оволодіння словниковим складом, тому сприяє розвитку навчальних навичок і допомагає учням зрозуміти правила коректного використання слів.

Базовий рівень пропонує до вивчення близько 1200 слів і фраз. Рівень Intermediate - приблизно 2500 слів і фраз. Рівень High Intermediate - приблизно 3500 слів і фраз.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner