Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Orthographe Progressive du Francais

Серія підручників Orthographe Progressive du Francais призначений для всіх, хто вивчає французьку мову і бажає грамотно писати по-французьки. Серія складається з підручників початкового, середнього та просунутого рівня.

Як і інші підручники з серії «Progressive», дані посібники мають просту і логічну структуру: на одній або декількох сторінках уявлень новий матеріал, на наступних - вправи на тренування даного матеріалу. Тими представлене, в першу чергу, за допомогою прикладів. Фрази-приклади виділені в рамці. Далі слідує поетапне пояснення тими, яке також доповнюється прикладами. Окремим значком виділяються виключення з правил або аспекти, на які слід звернути увагу. Правила орфографії написані простою і зрозумілою мовою з використанням мінімальної кількості граматичних термінів. Вправи на тренування різноманітні. Це і звичні вправи по граматиці ( «вибрати потрібне закінчення», «закінчити речення», «скласти речення з окремих слів, поставивши їх у потрібну форму» і т. д.), а також і комунікативні завдання (такі як діалоги, різноманітні ігри: ребуси, шаради, кросворди, загадки).

У даних підручниках ви також знайдете підсумкові контрольні тести після кожного розділу і загальний перевірояний тест.

Підручники серії Orthographe Progressive du Francais можуть бути використані як при роботі в класі, так і для самостійного навчання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner