Кошик
581 відгук
Надійний продавець Prom.ua
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Mindset for IELTS

  MINDSET, багаторівневий курс від організації, яка розробляє тест IELTS, розвиває у студентів навички англійської мови і повністю готує їх до успішного проходження іспиту.

  MINDSET, чотирьохрівневий курс від видавництва Cambridge, допоможе вам пройти тест IELTS. Його унікальне поєднання друкованого та онлайн-контенту дозволяє вам налаштовувати тривалість курсу і фокус відповідно до ваших потреб. Тематичні блоки охоплюють кожен з чотирьох навичок по черзі, що дозволяє легко знайти те, що ви хочете. Кожен рівень включає в себе стратегії навчання, практичні навички і практику іспитів, призначені для того, щоб допомогти учням набрати цільовий бал. Модулі онлайн-навичок забезпечують додаткову практику, а інформаційні модулі допомагають учням уникнути поширених помилок. Він підходить для студентів, які готуються до академічного модулю, курс надає доступ до автентичних онлайн-тестів в Testbank. MINDSET, створений з урахуванням вимог вчителів, надає підтримку і консультації для початківців вчителів IELTS, а чіткі зв'язки між завданнями і тестом забезпечують максимальну впевненість в класі.

Ключові особливості:

  • Підходить для IELTS Academic.
  • Понад 150 цільових елементів підтримки на рівень допомагають учням максимально підвищити ефективність тестування.
  • Онлайн-модулі для читання, письма, аудіювання, розмовної мови, граматики і лексики супроводжують кожен рівень і можуть бути використані в класі або для домашньої роботи.
  • Інформаційні онлайн-модулі допомагають студентам уникнути поширених помилок.
  • Доступ до онлайн-тестів IELTS в Testbank дає возможномть студентам ознайомитися з тестом.