Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!
+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Headway 5th Edition

У п'ятому виданні Headway враховані відгуки вчителів і основна увага приділяється темам і заняттям, які актуальні і корисні для сучасних дорослих учнів, і в той же час зберігають методологію, якій довіряють вчителя.

Поєднуючи практичний, реальний контент для сучасних студентів з гнучкими цифровими ресурсами, які чітко пов'язані з навчальною програмою Headway, цей курс утримує зацікавленість і мотивацію студентів до успіху.

Основні характеристики:

  • Викладає практичну, реальну англійську мову, яка має відношення до життя ваших студентів, з новими темами і темами, заснованими на сьогоднішній реальності.
  • Реалізує тими навчальних закладів з новою сторінкою, яка включає надихаючі фотографії та супроводжуючі відео-вступ, які втягують студентів в тему навчальних модулів.
  • Завантажте та адаптуйте матеріали для своїх учнів за допомогою Ресурсного центру для вчителів, який надає всі ресурси Headway, що зберігаються в одному місці, щоб заощадити ваш час.
  • Студенти можуть знову подивитися на вправи з попередніх уроків, потренуватися у додаткових навичках і перевірити свої успіхи з миттєвим зворотним зв'язку язком.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner