Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Speak Out 3rd edition (3-тє видання)

Підручник Speak Out 3rd Ed B1 Student's Book +eBook +Online Practice

Speakout 3rd Edition — нове видання найпопулярнішого курсу англійської мови для дорослих від Pearson. Курс охоплює розвиток усіх мовних навичок, акцентуючи на впевненості й комунікативній компетентності учнів.

Speakout 3rd Edition - це результат масштабних досліджень, у яких брали участь користувачі попереднього видання Speakout з усього світу. В основі його перевірена й дієва методологія попередніх видань, навчальна програма вдосконалена, контент курсу повністю оновлений. Цифрові ресурси Speakout 3rd Edition пропонують ще більшу гнучкість для змішаного навчання та онлайн-навчання. Всі результати навчального процесу фіксуються у журналі оцінок. В учнів також є можливість користуватись інноваційною технологією розпізнавання мовлення.

A1, до прикладу, містить окремі уроки орфографії, щоб допомогти учням розпізнавати звуки, вимовляти та писати правильно. A2 містить контент з розвитку та тренування реальних навичок для працевлаштування.

Тож що нового у Speakout 3rd Edition?

  • абсолютно новий контент, що відповідає актуальним запитам вчителів та учнів;
  • новий відеоконтент, розроблений спільно зі студією BBC (кліпи, популярні телевізійні програми, вуличні інтерв’ю та відеоблоги);
  • нове видання розроблене на основі глобальної шкали англійської мови, що забезпечує чіткі цілі для кожного етапу уроку;
  • інноваційне розпізнавання мовлення для ефективної практики позакласного мовлення;
  • інтегровані практики з розвитку навичок майбутнього, працевлаштування тощо;
  • контрольні тести, опосередкована підготовка до іспитів.

Speakout 3rd Edition доступний на комп’ютері, планшеті та мобільному телефоні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner