Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Motive

   Motive є курсом який допоможе вам сконцентруватися на поставлених цілях у вивченні німецької мови. Для досягнення цього він чітко структурований, що дозволяє учневі швидко знаходити, думати і осмислювати отримані нові знання.

   Motive існує в двох варіантах: об єднані в одному томі всі три рівня і кожен рівень окремо.

   Підручники пропонують базову програму для навчального матеріалу рівнів А1 - В1 в 30 розділах. Вступна сторінка уроків активізує попередні знання учнів і спирається на те, що вони вже засвоїли - три подвійні сторінки кожна присвячена читання тексту, прослуховування тексту або темі регіональних досліджень. В кінці кожного уроку матеріали по граматиці і розмовної мови узагальнюються в компактному огляді.

   Робочий зошит пропонує повний набір вправ, а також спеціальний тренінг по письму для домашнього використання і для занять.

   Motive дозволяє систематично працювати зі словником і граматикою і, таким чином, швидко і інтенсивно засвоювати навчальний матеріал.

З самого початку пропонуються більш довгі тексти для читання та аудіювання, які пов'язаність язують навчання навичкам зі словниковим запасом і граматикою. Такий підхід робить засвоєння знань більш ефективним і інтенсивним. Цікаві тими і надихаючі історії активізують процес навчання.

Курс призначений для учнів, які хочуть ефективно вивчати німецьку мову. Крім аудиторних годин, учасники курсу можуть продовжувати працювати самостійно і поглиблювати свої знання за допомогою онлайн і додаткових матеріалів. Таке поєднання класного і індивідуального навчання створює швидкий прогрес у навчанні і сприяє отриманню задоволення від нього!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner