Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Interchange 5th Edition

🤓 Подобається американська англійська мова? Interchange Fifth Edition - це свіже видання (2017-го року) курсом американської англійської мови, яким користуються більше 50 мільйонів студентів у всьому світі. 🇺🇸

🧩 Особливості курсу:

✔️ Думки тисяч викладачів допомогли авторам курсу виявити та зберегти все, що вам подобається в курси, при цьому вносячи нові оновлення: нове читання, нове прослуховування, нові бесіди, нові "Знімки".

✔️ Кожен підручник поставляється з безкоштовним доступом до онлайн самонавчання, що включає в себе сотні вправ для закріплення знань, що були освоєні в класі. Також доступним є онлайн робочий зошит, що може заощадити дорогоцінний час вчителя завдяки автоматичній перевірці та звітності про успішність учнів.

✔️ Grammar plus наприкінці підручника більш детально сприяє вивченню граматики кожного розділу, практикує граматику з контрольованими вправами, і робота може бути виконана в класі або призначена в якості домашнього завдання.

✔️ Вправи на прослуховування освіжають ваші уроки та допомагають учням персоналізувати процес навчання, привносячи в нього свої власні думки та почуття.

✔️ Вправи на читання пропонують оновлені тими, що актуальні для сучасних учнів.

✔️ Бесіди дають можливість практикуватися в розмовній мові та аудіюванні. Вони також служать моделями для реальних бесід, що ваші студенти можуть реалізовувати в повсякденному житті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner