Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Ici

Ici - нове видання курсу французької мови для іноземних студентів усіх національностей, призначений для використання у французькому або франкомовному контексті.

Курс заснований на оригінальній методології, що складається з трьох етапів: заняття в класі з підручником, закріплення матеріалу з робочим зошитом, і повторення, консолідація матеріалу та інформації з пройдених тем.

Завдяки темами курсу, безпосередньо пов'язаність язаним з реальністю, в учнів створюється мотивація, бажання пізнавати нове, впевненість в собі і самостійність, і пропонується послідовний освітній шлях через різні рубрики:

  • Відкриття: розкриття тими через завдання по знайомству, опису і розповіді.
  • Аналіз і практика: придбання лінгвістичних навичок, вивчення граматичних структур за допомогою усних і письмових текстів, збільшення словникового запасу, введення в вимову.
  • Спілкування: навчальні усні вправи складені на основі реальних ситуацій, пов'язаних з темою, рольові ігри для взаємодії, історії, переговори...
  • Життя по-французьки: акцент робиться на культурні факти, поведінку і спосіб життя, навколо якого будуються міжкультурні дискусії і порівняння.
  • Читати і говорити: учні декламують поетичні тексти, ілюструють пісні, створюють грайливі тексти.

Багато додатків містять короткий виклад граматики, креативну лексику, таблиці, транскрипцію аудіо, а також відповіді на завдання.
Доданий аудіо CD включає в себе вірші і пісні курсом для індивідуального прослуховування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner