Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Touchstone Second Edition

   Touchstone являє собою шестирівневу програму американської англійської мови, засновану на дослідженнях Cambridge English Corpus.

   Він являє природну мову в автентичних контекстах і розробляє стратегії спілкування, щоб учні говорили вільно і впевнено. Ви можете підібрати кращий спосіб проведення курсу для своїх студентів: 100% на уроках в класі, 100% в Інтернеті або будь-який інший проміжний варіант.

   Особливості курсу:

  • Широкі дослідження, які проводяться Cambridge English Corpus, гарантують, що мова, яка викладається, актуальна і дійсно використовуються на сьогоднішній день в англомовному середовищі.
  • Курс вчить студентів спілкуватися природно і впевнено за допомогою різних стратегій по розвитку навичок розмовної мови.
  • Студентам пропонується самим розробити граматичні структури при використанні англійської мови, що сприяє хорошому запам'ятовуванню вивченого матеріалу.
  • Унікальне дослідження проведене Cambridge Learner Corpus виявляє найбільш типові помилки учнів. Ці проблемні області виділені на панелях «Common error», щоб допомогти уникнути їх, перш ніж вони закріпляться.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner