Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Super Safari

Super Safari - це трирівневий підготовчий курс, який долучає дуже маленьких дітей до англійської мови за допомогою історій, пісень і безлічі ігор, підтримуючи їх когнітивне, моторно-сенсорний і соціальний розвиток.

Приєднуйтесь до Поллі, Лео, Майку і Джині в захоплюючий пригоді, яке запрошує дуже маленьких дітей на англійську мову завдяки захоплюючим історіям, декоративно-прикладного мистецтва і безлічі ігор. З огляду на потреби дітей в розвитку, Super Safari вводити нову мову в гру, покращуючи пам'ять і концентрацію, відпрацьовуючи моторно-сенсорні навички і розвиваючи мислення і творчість. Разом зі своїми друзями-тваринами діти також відкривають для себе захоплюючий світ навколо себе, радість спільної грі, важливість обміну досвідом та інші соціальні цінності. Приєднуйтесь до пригод, приєднуйтесь до Super Safari для супер початку навчання.

Ключові особливості

  • Активні пісні, художні промисли і заняття TPR, якими діти можуть також насолоджуватися з батьками вдома, роблять навчання цікавим і розвивають у дітей моторні сенсорні навички.
  • Сторінки «Think» розвивають у дітей навички мислення, пам'ять, концентрацію і креативність
  • Сторінки «Values» з привабливими персонажами і яскравими історіями знайомлять дітей з новою мовою, а також із соціальними цінностями, такими як обмін, гра разом і допомога іншим
  • Фонетичні розділи дають дітям будівельні блоки для вільного читання і правопису
  • Взаємодіючі сторінки з навчальними планами допомагають молодим учням відкрити для себе захоплюючий світ навколо них
  • Програмне забезпечення для інтерактивної дошки Presentation Plus об'єднання єднує інструменти інтерактивної дошки з інтерактивним підручником, робочим зошитом, всіма ресурсами вчителя і мультимедіа курсу на одній простий у використанні платформі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner