Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Fly High Ukraine

"Fly High Ukraine" - це ваш квиток у захоплюючий світ англійської мови, де навчання перетворюється на пригоду! Цей підручник не просто навчить вашого юного дослідника розмовляти англійською, але й розкриє таємниці мовного спілкування через ігри та розваги.

"Fly High Ukraine" перевтілюється у чотирирівневу квест-гру, де кожен рівень - це новий горизонт знань, підкріплений мультимедійним супроводом. Навчальний процес стає водночас і захопливим, і ефективним, завдяки зануренню в ігрові завдання, що враховують інтереси дітлахів.

Подорожуючи сторінками "Fly High Ukraine", діти зустрічаються з казковими звірятами та героями, вивчають нові слова через веселі комікси, анімовані історії та захоплюються ліричними піснями і віршами. Все це сприяє розвитку важливих мовних навичок: від прослуховування до майстерності писемного слова. 

 

Кожне заняття - це не просто урок, а мотивуюча місія для спілкування англійською, занурення у мовне середовище з легкістю та радістю. До того ж, з особливим акцентом на правильній вимові та орфографії, діти не лише вчаться говорити, але й красиво писати англійською мовою.

Навчальний і методичний матеріал Fly High Ukraine отримав схвалення Міністерства освіти і науки України і рекомендований для класів, які навчаються по програмі НУШ.

Цей підручник є не тільки освітньою основою, а й містком до всебічного розвитку мовних вмінь малечі, відкриваючи перед ними світ можливостей.

Ось що робить "Fly High Ukraine" таким унікальним:
● музичні та ігрові елементи для мовної активності;
● робочий зошит з диском - ваш надійний інструмент для підтримки знань;
● "My Fly High Diary" - особистий щоденник досягнень кожного учня;
● "Teacher's resources" - справжній скарб для вчителя з величезним вибором допоміжних матеріалів;
● цифрова версія підручника для інноваційних інтерактивних занять;
● "My Fly High Dictionary" - англо-український словник, що стане в нагоді на кожному кроці;
● і, звісно, країнознавчі уроки, що знайомлять з культурою України та Великобританії.

"Fly High Ukraine" - це не просто навчання, це відкриття світу!
 

Наші відеоогляди:

 

Готові вирушити у подорож до вершин англійської мови з серією "Fly High"? Тепер маєте чудову можливість купити Fly High. Неважливо, що Ви забиваєте в пошуку "fly high 1 купити", "fly high 2 купити", "fly high 3 купити" або "fly high 4 купити", ми допоможемо Вам, тому що в нашому магазині ви знайдете повний набір цих яскравих та інтерактивних навчальних матеріалів за найпривабливішою мінімальною роздрібною ціною.

Не пропустіть можливість купити Fly High у нас наші ціни та умови придбання гарантують, що ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості. Забезпечте своїм дітям перевагу у вивченні англійської мови вже сьогодні!

fly high 3 купити

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner