Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Point.com

Серія підручників Point.com (Administration.com, Banque-finance.com, Diplomatie.com, Environnement.com, Santé-Médecine.com і ін.) - це навчальні посібники для вивчення спеціалізованої французької мови (наприклад, французької мови в адміністративних органах; французької мови у банківській сфері; французької мови при дипломатичному спілкуванні; французької мови для екологів; французької мови для медпрацівників і т. д.).

Дана серія призначений для студентів або фахівців конкретної сфери, які хочуть поглибити знання з французької мови у своєму виді діяльності.

Підручники серії Point.com підходять учням, які вже володіють початковим рівнем А1. Матеріал підручників відповідає рівню А2 і В1 Загальноєвропейської системи.

Підручники серії мають просту і логічну структуру. Уроки побудовані на діалогах або невеликих текстах, для розуміння яких учням пропонується виконати різноманітні вправи. Окремо виділяється нова лексика і стійкі вирази. Коли нова тема опрацьована, учням пропонуються вправи на говоріння.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner