Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Pingpong Neu

   Pingpong Neu це курс для молодих учнів, дванадцяти-п'ятнадцяти років, які вивчають німецьку мову як іноземну і без попередніх знань. Він містить безліч цікавих і актуальних тем для підлітків цього віку, в яких автентичний німецьку мову уявлень в реальних життєвих ситуаціях. Також робиться акцент на активному спілкуванні учнів один з одним з першого уроку.

Даний трирівневий курс відповідає рівням A1, A2 і B1 Загальноєвропейської системи оцінювання володіння іноземною мовою. Він готує учнів до іспитів Fit in Deutsch 1 і 2 і до Zertifikat Deutsch.

Підручник складається з дванадцяти розділів і тими описані ситуації яких відповідають віку учніков і підтримують їх інтерес. Завдання та ігри, які виконуються в групах або парах привносять в уроки елемент невимушеності що допомагає розкритися учням. Навчальні поради дають їм можливість оптимізувати їх індивідуальний процес навчання. В кінці кожного уроку є забавний текст для читання з вправами для розуміння прочитаного. В кінці кожного уроку підсумовуються граматика і активний словник.

Вправи в робочому зошиті чітко розподілені по етапах навчання у підручнику. Для кожної предметної області існують вправи по закріпленню матеріалу, дидактичний текст для читання, вправи з вимови тести, які відносяться до окремих навчальних розділів. Вправи підходять як для використання в класі, так і для самостійної роботи вдома.

Керівництво для вчителя містить методичні та дидактичні посібники для кожної вправи в підручнику. Копії шаблонів з тестами можуть бути використані для оцінки навчального прогресу або в якості додаткових вправ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner