Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Amis et compagnie

Amis et compagnie - курс призначений для учнів 5-8 класів, спеціалізованих шкіл, створений відомим автором Colette Samson, є продовженням навчального курсу для початкової школи Alex et Zoe.

Книга для учня складається з 12 юнітів по 4 уроки в кожному (45-60 хв. / Урок):

на першому уроці за допомогою коміксів, основними персонажами, якого є герої підручника, вводиться нова лексика і пропонуються вправи на аудіювання, розуміння і відтворення почутого.
2 і 3 уроки пропонують завдання на більш поглиблене вивчення лексики, діалоги.
4 урок пропонує уривки з відомих творів класиків в формі кольорових коміксів, які включають в себе вивчену лексику, граматику та фонетику, також учні можуть поставити п'ятому п'єси в класі (перший рівень - «Три мушкетери», Дюма, другий - «Знедолені», Гюго; третій - казки та новели Гі де Мопассана, на четвертому рівні учні відкривають для себе твори різних франкомовних авторів).
в кінці кожного уроку є підсумкова сторінка On récapitule! з вивченої лексикою, граматикою, фонетикою, а також порадами з приводу більш ефективної роботи з підручником, соціокультурний матеріал.
в кінці підручника є список досліджуваної лексики і короткий граматичний довідник.


Робочий зошит містить письмові завдання на розуміння і відтворення вивченого на уроці матеріалу: в кінці кожного уроку учням пропонується заповнити свій блог (власний щоденник, який можна опублікувати в інтернеті); особисте портфоліо - дозволяє дітям стежити за власним навчальним прогресом; тести для перевірки засвоєння вивченого матеріалу; після кожних 2 уроків йде розділ Interclasse et révision, який дозволяє учням поглибити свої лексичні знання і пропонує різні ігри, дослідження і проекти.

Книга для вчителя дає корисні поради щодо виконання вправ, а також деякі «super l'зображення дез іде» - практичні і оригінальні поради щодо активізації навчального процесу, транскрипції записів до дисків, додаткову країнознавчу інформацію, матеріали для копіювання та використання на уроці.

Аудіо диск для роботи в класі містить всі записи завдань до підручника, а також пісні і фрагменти літературних творів; індивідуальний диск - тільки записи пісень і фрагменти літературних творів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner