Кошик
2014 відгуків
Все буде Україна!

Вітаємо!

+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук

Wider World Second Edition

Wider World 2nd Edition - це нове видання найпопулярнішого курсу Pearson для середньої школи.

Він готує підлітків до майбутнього, допомагає їм розвивати всі навички, необхідні для щасливого соціального життя, навчання та успіху в кар’єрі.

Що нового? Всі покращення в новому виданні - це пряма відповідь на запити та відгуки від викладачів і студентів.

Основні риси:

  • Автентична англійська. Гумористичні ситуації, справжні інтерв’ю та аудіоролики, взяті з програм BBC, демонструють сучасну мову, яка використовується в реальних життєвих ситуаціях.
  • Глобальні теми. Кожен розділ - це дослідження широкого розмаїття життя та культури на базі космополітичних тем, від світового громадянства до переваг сталого розвитку.
  • Навички на майбутнє. Set for Life – нова програма розвитку, яка відповідає автентичній системі персональних і соціальних здібностей Pearson (Pearson’s Personal and Social Capabilities Framework). Програма націлена на розвиток всіх необхідних навичок для майбутнього життя учнів.
  • Додаткова підтримка для груп учнів з різними мовними рівнями та нейровідмінних учнів. Обширні ресурси та поради, які зменшують час на підготовку до занять та забезпечують гнучку систему навчання учнів з різними потребами.
  • Підтримка на іспитах. В цьому виданні набагато більше порад з підготовки до іспитів, як для викладачів, так і для студентів.
  • Принципи різноманітності та інклюзивності. Ресурс відповідає нашій відданості до рівності, різноманітності та самореалізації. Він вчить враховувати культурне розмаїття та виховує толерантність і повагу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner