Кошик
839 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

English Vocabulary in Use (North American English)

   Кожен рівень цього навчального бестселера був повністю оновлений для того, щоб надати користувачам необходимою підтримку в освоєнні більше 7000 слів і фраз англійської мови.

   У нового видання зручний у використанні формат, де під кожен розділ відведено по дві сторінки. На лівій сторінці представлені нові слова, а на правій - інноваційні практичні завдання. Курс зручний як для викладання в класі, так і для самостійного навчання.

   Матеріал книг заснований на програмі Cambridge International Corpus, яка дає гарантію того, що вивчається лексика є корисною, сучасної і того, що вона представлена ​​в природному контексті. Завдання для додаткової лексичної практики і сприйняття мови на слух доступні на доданому до курсу сайті. Курс заснований на теорії оволодіння словниковим складом, тому сприяє розвитку навчальних навичок і допомагає учням зрозуміти правила коректного використання слів.

   Базовий рівень пропонує до вивчення близько 1200 слів і фраз. Рівень Intermediate - приблизно 2500 слів і фраз. Рівень High Intermediate - приблизно 3500 слів і фраз.