Кошик
839 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Jana und Dino

   Цей новий курс орієнтований на дітей дошкільного віку та учнів початкових класів які не володіють базовими знаннями німецької мови. У першій частині курсу діяльність учнів зосереджена на прослуховуванні і розвитку розмовної мови. У другій частині додається початкове письмо і читання.

   Курс складається з таких компонентів як підручник, робочий зошит, аудіо CD-диск з піснями з підручника, DVD-диск з 8 мультфільмами до кожної частини, інтерактивне цифрове видання з мультфільмами.

   Сюжетна складова курсу Jana and Dino заснована на серії вигаданих історій про двох цікавих персонажів: Яни - кмітливої і допитливої дівчинки і маленького динозавра Діно, між якими зав'язується дружба. Таке вивчення мови дозволяє дітям легко освоювати новий матеріал. Це відбувається за рахунок того, що діти ототожнюють себе з персонажами і прив'язуються до них.

   За допомогою восьмімодульной структури підручника діти поступово вивчають звуки і букви і вчаться читати перші слова. Діти, які володіють латиницею, в основному практикують вимову в зв'язці з письмом. Для дітей, знайомих з відмінною від латиниці системою писемності, в підручнику є додаткові вправи у вигляді роздаткового матеріалу. У робочому зошиті, як і в першій частині підручника, цілі навчання дублюються, а мовні навички відпрацьовуються за допомогою різноманітних завдань. Тексти для читання, після яких йдуть перші письмові вправи, також містяться в робочому зошиті.