Кошик
843 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Mit uns

   Mit uns це курс для просунутих, молодих людей, які вивчають німецьку мову, спираючись на колишні знання і систематично розвиваючи їх далі. Цікава різноманітність тем і текстів заохочує їх до розвитку критичного мислення, формування і висловлення своєї незалежної думки.

   Теми підручника представлені молодими людьми, однолітками що в свою чергу створює емоційний зв'язок з учнями. Автентичне читання і прослуховування цікавих для молоді текстів, вчить їх читати і сприймати мову на слух.

   Основними акцентами курсу Mit uns є розвиток навичок усного та писемного мовлення. Прості і зрозумілі завдання стимулюють розвиток вищезгаданих навичок в індивідуальній роботі і спільних формах навчання. Автентичні письмові завдання і проекти розвивають здатність до самовираження.

   В текстову частину навчального посібника інтегрована презентація граматичних структур. У робочому зошиті ці ж структури повторюються і закріплюються шляхом виконання практичних вправ. Стратегії самостійного розширення словникового запасу і цілеспрямоване навчання письму сприяють оволодінню мовою.

   З Mit uns ви можете підготуватися до різних актуальних форматів іспитів, зокрема, до Deutsche Sprachdiplom (DSD I і II), Goethe-Zertifikate B1, B2 і C1, а також до іспитів ÖSD.