Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Ici

   Ici - нове видання курсу французької мови для іноземних студентів усіх національностей, призначений для використання у французькому або франкомовному контексті.

   Курс заснований на оригінальній методології, що складається з трьох етапів: заняття в класі з підручником, закріплення матеріалу з робочим зошитом, і повторення, консолідація матеріалу та інформації по пройдених тем.

   Завдяки темам курсу, безпосередньо пов'язаним з реальністю, в учнів створюється мотивація, бажання пізнавати нове, впевненість в собі і самостійність, і пропонується послідовний освітній шлях через різні рубрики:

  • Відкриття: розкриття теми через завдання по знайомству, опису і розповіді.
  • Аналіз і практика: придбання лінгвістичних навичок, вивчення граматичних структур за допомогою усних і письмових текстів, збільшення словникового запасу, введення в вимову.
  • Спілкування: навчальні усні вправи складені на основі реальних ситуацій, пов'язаних з темою, рольові ігри для взаємодії, історії, переговори...
  • Життя по-французьки: акцент робиться на культурні факти, поведінку і спосіб життя, навколо якого будуються міжкультурні дискусії і порівняння.
  • Читати і говорити: учні декламують поетичні тексти, ілюструють пісні, створюють грайливі тексти.

   Багато додатків містять короткий виклад граматики, креативну лексику, таблиці, транскрипцію аудіо, а також відповіді на завдання.
   Доданий аудіо CD включає в себе вірші і пісні курсу для індивідуального прослуховування.