Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Active Grammar

   Active Grammar подає граматику в чітких реалістичних контекстах, спеціально відібраних, щоб зацікавити підлітків і дорослих. Серія охоплює всі рівні від А1 до С1 згідно CEFR. Посібник може бути використано як для занять в класі, так і для самостійного навчання.

   Кожен урок починається з оригінального тексту, за яким слідує пояснення ключових граматичних моментів. Захоплюючі презентації допомагають учням більше дізнатися про навколишній світ під час вивчення граматики, а велика кількість різних вправ дозволяє студентам розвивати навички використання декількох граматичних структур одночасно.

   Регулярні поради та підказки дають інформацію про найпоширеніші помилки. На доданому CD-RОМ містяться додаткові тести в екзаменаційної формі і тести для додаткової граматичної практики.

   Teacher's Guide доступний безкоштовно для скачування на сайті Cambridge і містить велику кількість пропозицій по використанню матеріалу в класі і рекомендації з викладання студентам різних здібностей і віку.

   Ключові особливості:

  • Граматичні структури представлені захоплюючими змістовними текстами, взятими з областей географії, історії, науки
  • Ретельно підібрані за рівнем вправи забезпечують різноманітну за складністю практику
  • Містить безліч додаткових вправ в розділах "My Test!", Розділах для повторення і на CD-ROM
  • CD-ROM містить додатковий практичний матеріал до кожного уроку і тести до всіх областей граматики, які можна роздрукувати
  • Посібник підходить для студентів, які готуються до іспитів Cambridge ESOL