Кошик
581 відгук
Надійний продавець Prom.ua
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Touchstone Second Edition

   Touchstone являє собою шестирівневу програму американської англійської мови, засновану на дослідженнях Cambridge English Corpus.

   Він являє природну мову в автентичних контекстах і розробляє стратегії спілкування, щоб учні говорили вільно і впевнено. Ви можете підібрати кращий спосіб проведення курсу для своїх студентів: 100% на уроках в класі, 100% в Інтернеті або будь-який інший проміжний варіант.

   Особливості курсу:

  • Широкі дослідження, які проводяться Cambridge English Corpus, гарантують, що мова, яка викладається, актуальна і дійсно використовуються на сьогоднішній день в англомовному середовищі.
  • Курс вчить студентів спілкуватися природно і впевнено за допомогою різних стратегій по розвитку навичок розмовної мови.
  • Студентам пропонується самим розробити граматичні структури при використанні англійської мови, що сприяє хорошому запам'ятовуванню вивченого матеріалу.
  • Унікальне дослідження проведене Cambridge Learner Corpus виявляє найбільш типові помилки учнів. Ці проблемні області виділені на панелях «Common error», щоб допомогти уникнути їх, перш ніж вони закріпляться.