Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

World English Second Edition

  У новому випуску чотирирівневої інтегрованої серії World English, за допомогою матеріалів National Geographic і TED, представлені дивовижні історії про нашу планету і цікаві теми з усього світу. Зображення, захоплюючі теми і надихаючі відео будуть мотивувати учнів і сприяти обміну ідеями один з одним. Друге видання World English знайомить студентів з деякими з найбільш цікавих людей і місць в світі і ґрунтується на ефективному підході, щоб дати учням 21-го століття навички англійської, які необхідні для успіху.
  • НОВІ TED Readings і TED Talks разом з оновленим контентом і відео від National Geographic нададють учням трамплін для вільного вираження думок і обміну ідеями англійською мовою.
  • НОВІ сторінки з побудови комунікації в кожному блоці надають розширені можливості письма і комунікативні дії, які спонукають учнів персоналізувати тему блоку.
  • Оновлені цілі на кожному двохсторінковому аркуші підкреслюють вимірні результати і забезпечують доступну навігацію для вчителів і учнів.
  • Оновлені технології для вчителів та учнів підтримують кожен крок процесу викладання і навчання - від навчання в класі до самостійної практики і оцінки!