Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Headway 5th Edition

  У п'ятому виданні Headway враховані відгуки вчителів і основна увага приділяється темам і заняттям, які актуальні і корисні для сучасних дорослих учнів, і в той же час зберігають методологію, якій довіряють вчителя.

  Поєднуючи практичний, реальний контент для сучасних студентів з гнучкими цифровими ресурсами, які чітко пов'язані з навчальною програмою Headway, цей курс утримує зацікавленість і мотивацію студентів до успіху.

  Основні характеристики:

  • Викладає практичну, реальну англійську мову, яка має відношення до життя ваших студентів, з новими темами і темами, заснованими на сьогоднішній реальності.
  • Реалізує теми навчальних закладів з новою сторінкою, яка включає надихаючі фотографії та супроводжуючі відео-вступ, які втягують студентів в тему навчальних модулів.
  • Завантажте та адаптуйте матеріали для своїх учнів за допомогою Ресурсного центру для вчителів, який надає всі ресурси Headway, що зберігаються в одному місці, щоб заощадити ваш час.
  • Студенти можуть знову подивитися на вправи з попередніх уроків, потренуватися в додаткових навичках і перевірити свої успіхи з миттєвим зворотним зв'язком.
1 2
1 2