Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Point.com

  Серія підручників Point.com (Administration.com, Banque-finance.com, Diplomatie.com, Environnement.com, Santé-Médecine.com і ін.) - це навчальні посібники для вивчення спеціалізованої французької мови (наприклад, французької мови в адміністративних органах; французької мови в банківській сфері; французької мови при дипломатичному спілкуванні; французької мови для екологів; французької мови для медпрацівників і т.д.).

  Дана серія призначена для студентів або фахівців конкретної сфери, які хочуть поглибити знання з французької мови в своєму виді діяльності.

  Підручники серії Point.com підходять учням, які вже володіють початковим рівнем А1. Матеріал підручників відповідає рівню А2 і В1 Загальноєвропейської системи.

  Підручники серії мають просту і логічну структуру. Уроки побудовані на діалогах або невеликих текстах, для розуміння яких учням пропонується виконати різноманітні вправи. Окремо виділяється нова лексика і стійкі вирази. Коли нова тема опрацьована, учням пропонуються вправи на говоріння.