Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Objectif Express

  Серія Objectif Express - це інтенсивний курс французької мови, призначений для всіх, хто працює або збирається працювати у франкомовному середовищі, а також для тих, хто вчить французьку мову з метою соціалізації у французькому суспільстві.

  Підручники даної серії були спеціально розроблені для учнів, хто хоче оволодіти мовою ділового спілкування в найкоротші терміни. Вони не орієнтовані на конкретні професії або сфери діяльності. У них порушені загальні теми, властиві професійного середовища.

  Дана серія може бути запропонована учням, які ніколи не вчили французьку мову або мають початкові знання з французької мови. Пройшовши два рівня даного курсу учні досягають рівня В1 Загальноєвропейської системи.

  Підручники серії Objectif Express дозволяють швидко і ефективно отримати навички спілкування в професійному середовищі, завдяки тому, що навчання побудоване на виконанні конкретних завдань і вирішенні конкретних завдань в контексті, близькому до реального життя.

  Дана серія може також бути використана на уроках загальної французької мови. Комунікативні ситуації, представлені в підручниках, зачіпають не тільки професійні сфери (розповісти про свій досвід роботи, пройти співбесіду, організувати роботу з колегами і т.д.), але і побутові (наприклад, дізнатися інформацію на вокзалі, в аеропорту, замовити номер в готелі, замовити їжу в ресторані і т.д.). Як і більшість сучасних підручників французької мови, серія Objectif Express готує учнів до міжнародних іспитів DELF.