Кошик
2016 відгуків
Все буде Україна!
+380 (95) 570-99-55
вул. Пироговського, 19, Київ, Україна
Check It Out
Залишити відгук
Раrallelen 5. Підручник для 5-го класу ЗНЗ (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова), фото 2

Раrallelen 5. Підручник для 5-го класу ЗНЗ (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Раrallelen 5 Lehrbuch Audios Online


Parallelen 5 є першим рівнем курса німецької мови «Раrallelen» для вивчення в середніх класах загальноосвітніх школах. Ця серія орієнтована на європейські рівні мовних компетенцій. Даний курс розрахован на занурення в мовне середовище і допомогає крок за кроком вивчати німецьку мову. «Раrallelen» 5 і 6 разрахован на досягнення рівня А1.

Даний курс відповідає вимогам чинної програми з іноземних мов. Кожен підручник містить 11 тематичних розділів, яки складаються з 10-12 сторінок і ділияться на 4 блоки: з текстами, діалогами і практичними вправами, які спрямовани на розвиток усіх мовних навичок: говоріння, слухового сприйняття, читання та письма. Також приділена особлива увага в ціх підручниках країнознівству. Воно представлено за допомогою таких аспеків як тексти та завдання до них, які тісно пов'язані з темою розділа.

Розділ Grammatik auf einen Blick в кожном розділі допомогає самостійно освоїти граматичні теми. Правила з прикладами містяться в граматичному довіднику. В кінці кожного тематичного модуля в рубриці Wortschatz: Das ist neu! є іся необхідна лексика.

Розділ «Проміжна станція» в кожних двох тематичних модулях допомогає повторити та узагальнити отриманні знання. Матеріал цього розділу призначен для вдосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма, що дозволяє використовувати їх для підготовки до іспиту.

На прикінці підручника міститься словник в якому є вся лексика необхідная навчання. Аудіо що містить записи до вправ для розвитка навичок аудіювання доступно на сайті за посиланням яке є у посібнику.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(наказ МОН України №750 від 24.06.2014)

 Купити Раrallelen 5 Lehrbuch Audios Online  можна у нас на сайті за недорогою ціною!

Основні
ВиробникМетодика
Країна виробникУкраїна
СтанНовий
Вивчення мовиНімецький
Мова виданняНімецький
Тип поліграфічного паперуКрейдований
Кількість сторінок110
Рік видання2014
ISBN9786177074075
  • Ціна: 400 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner