Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Vocabulaire Progressif du Francais des Affaires

  Прогресивний словник ділової французької мови призначений для учнів або працюючих фахівців із середнім або просунутим рівнем володіння мовою, бажаючим вдосконалювати свої знання в галузі професійної комунікації. Дане видання може використовуватися як доповнення до традиційних підручників або як своєрідний гід для самостійного вивчення мови. На лівій сторінці кожного розвороту представлена ​​лексика: лексичні одиниці вжиті контекстуально у фразах, ситуаціях, діалогах, інтерв'ю бізнесменів; на правій сторінці розміщені лексичні, граматичні та комунікативні вправи.

  Посібник складається з 70 уроків. Кожен урок розміщується на двох сторінках і присвячений певній тематиці. Перші 15 уроків стосуються базової спеціальної лексики, що використовується в усіх сферах ділового життя: наприклад, участь в зборах, виступ перед аудиторією, переговори, комунікація по телефону і т.д. Решта 55 уроків містять лексику, яка охоплює більш специфічну тематику, таку як культура підприємства, людські ресурси, етика ведення бізнесу, виробництво, маркетинг, бухгалтерський облік, фінанси і т.д. Складність матеріалу поступово зростає в міру ускладнення даної професійної тематики.