Кошик
843 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Compact First for Schools 2nd Edition

   Compact First for Schools це 50-60-годинний курс переглянутого з 2015 року іспиту Cambridge English: First (FCE) for Schools.

   Compact First for Schools містить у собі вісім тематичних блоків для максимального підвищення ефективності при здачі іспиту для учнів. Розділи організовані у вигляді екзаменаційної роботи зі сторінками з читання та використання англійської мови, письма, аудіювання та розмовної мови. Довідник з граматики охоплює ключові області навчальної програми, а словники по блокам включають цільову лексику з визначеннями. Є також розділ з перевірки і два повних практичних теста, доступних в інтернеті для вчителів. На компакт-диску представлені інтерактивні завдання з граматики, словникового запасу і екзаменаційних навичок, включаючи аудіювання. Аудіозаписи для вправ підручника доступні окремо на компакт-диску Class Audio CD.