Корзина
949 отзывов
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
+380931704154
УкраинаКиеввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Ideen

   Ideen - це курс для підлітків 13-17 років, який був розроблений з урахуванням всіх психологічних особливостей розвитку і специфіки навчання даної вікової групи. Кожен том підручника підводить до рівнів А1, А2, В1 і готує до здачі іспитів Fit in Deutsch 1, 2 і Zertifikat Deutsch fur Jugendliche.

   Курс охоплює теми від звичайних побутових до неординарних, які цікавлять сучасну молодь. Крім того, навіть звичайні теми, такі як «Їжа» або «Житло», представлені в контексті різних видів національних страв в різних екзотичних країнах або будинку з привидами, який потрібно самостійно досліджувати. Такий підхід сприяє зростанню інтересу до вивчення німецької мови і посилює мотивацію у підлітків.

   Концепція навчального курсу сприяє розвиткові мовної компетенції, посилюючи внутрішню мотивацію і інтерес учнів до вивчення німецької мови.