Кошик
842 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Agenda

Рандеву з французькою мовою!

  • Структура: 9 модулів. Кожен модуль - це дві «зустрічі» (педагогічні одиниці). Кожна «зустріч» представлена на трьох книжкових розворотах (рубрики «познайомимося», «дізнаємося, промовимо», «потренуємося»). Кожна «зустріч» завершується подвійний сторінкою «Культура-Ігри» або «Культура-Відео». Після кожних «трьох днів» розміщені вправи для оцінки знань відповідно до вимог DELF.
  • Різноманітні програми: індексований вказівник понять, транскрипція текстів, граматичні коментарі, таблиця відмінювання, карта франкофонії, календар французьких свят, знаки фонетичної транскрипції, таблиця одиниць виміру, ваги і розмірів.
  • Опис: Учень сам «режисирує» своє навчання: виступаючи в ролі головного персонажа книги, він веде своєрідний щоденник, опиняється в різних ситуаціях повсякденного спілкування.
  • Акціональний підхід максимально адаптований до оволодіння мовою в різних ситуаціях викладання з постановкою 18 навчальних завдань. Грамотно структурований підхід до мови.
  • Пропонується електронна версія методичної розробки для викладача і компакт диск (DVD-ROM) для учня.
  • У навчальному посібнику містяться вправи для послідовного освоєння матеріалу і підсумкові узагальнюючі завдання для оцінки знань.
  • У комплект входять: підручник + DVD-ROM, робочий зошит + CD з аудіозаписами, книга для вчителя, 3 компакт диска з аудіозаписами для роботи на групових заняттях, комп'ютерна версія підручника для використання викладачем спільно з інтерактивною дошкою або комп'ютером.