Корзина
1028 отзывов
🚚 Безкоштовна доставка на весь рік всього за 99 грн.Заказать
+380955709955
+380965709955
+380931704154
УкраинаКиеввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Interactive

   Interactive - це захоплюючий чотирьохрівневий курс для учнів-підлітків від початкового до середнього рівня (CEF A2-B2).

   Студенти отримують максимальну підтримку, щоб мати можливість говорити і спілкуватися англійською мовою з першого дня. Вчителя  можуть адаптувати курс до своїх власних вимог, використовуючи широкий спектр матеріалів, таких як Classware, DVD, Testmaker і багато іншого! Interactive розрахований на 80-90 годин занять за основним матеріалом на кожному рівні, які розширюються до більш ніж 180 годин з повним набором компонентів.

   Ключові особливості

  • Допомагає своїм студентам впевнено спілкуватися англійською мовою за допомогою розмовних завдань «Interaction», додаткових вправ за вимовою і унікальною мовної довідки.
  • Надихає їх цікавим культурним контентом з усього англомовного світу за допомогою нотаток «Культура Великобританія», статей в журналах «Культурний світ» і текстів «Культурний гриф».
  • Курс використовується з широким спектром технологій, включаючи Classware DVD-ROM, а також Audiomaker і CD-ROM Testmaker, які дозволяють створювати і редагувати власні тести.
  • 'Correct it!' вправи і 'Check it out!' бокси, складені спільно з Cambridge Learner Corpus, виділяють типові помилки і допомагають учням правильно їх зрозуміти.
1 2
1 2