Кошик
843 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Deutsch.com

   Deutsch.com є курсом для підлітків 13-17 років, які тільки починають вивчати мову після англійської або будь-якої іншої іноземної мови. Книга розроблена прогресивною молодіжною групою авторів і затверджена провідним професором в області методики викладання іноземної мови доктором Нойнером.

   Матеріал заснований на концепції багатомовності, яка є однією з провідних тенденцій в галузі сучасної методики викладання іноземної мови. Вона ґрунтується на засвоєнні елементарних знань граматики і лексики завдяки проведенню паралелі між різними іноземними мовами, включаючи також рідну мову, виділяючи загальне і роблячи акцент на відмінностях.

  • Кожен том підручника підводить до рівнів А1, А2, В1 і готує до здачі іспитів Fit in Deutsch 1, 2 і Zertifikat Deutsch fur Jugendliche.
  • Підручник спрямований на засвоєння принципів «автономного навчання» і вчить головним навчальним стратегіям, які згруповані в робочому зошиті в додатках.
  • Він охоплює теми, які вивчаються в школі за навчальною програмою, і крім того, всі теми подані так, щоб зацікавити підлітків вивчати німецьку мову.
  • Кожен том складається з 18 уроків, які розділені на шість модулів.
  • В кінці кожного модуля узагальнені граматичний і лексичний матеріал уроків.
  • Кожен модуль містить сторінку з журналу, де представлений краєзнавчий матеріал, інформація про життя німецької молоді і тексти на молодіжну тематику.
  • Розроблено DVD з фільмами на молодіжну тематику в перший рівень, що допоможе зробити заняття насиченим, цікавим і мотивуючим.