Кошик
822 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Orthographe Progressive du Francais

   Серія підручників Orthographe Progressive du Francais призначена для всіх, хто вивчає французьку мову і бажає грамотно писати по-французьки. Серія складається з підручників початкового, середнього та просунутого рівня.

   Як і інші підручники з серії «Progressive», дані посібники мають просту і логічну структуру: на одній або декількох сторінках представлений новий матеріал, на наступних - вправи на тренування даного матеріалу. Теми представлені, в першу чергу, за допомогою прикладів. Фрази-приклади виділені в рамці. Далі слідує поетапне пояснення теми, яке також доповнюється прикладами. Окремим значком виділяються виключення з правил або аспекти, на які слід звернути увагу. Правила орфографії написані простою і зрозумілою мовою з використанням мінімальної кількості граматичних термінів. Вправи на тренування різноманітні. Це і звичні вправи по граматиці ( «вибрати потрібне закінчення», «закінчити речення», «скласти речення з окремих слів, поставивши їх в потрібну форму» і т.д.), а також і комунікативні завдання (такі як діалоги, різноманітні ігри: ребуси, шаради, кросворди, загадки).

   У даних підручниках ви також знайдете підсумкові контрольні тести після кожного розділу і загальний перевірояний тест.

   Підручники серії Orthographe Progressive du Francais можуть бути використані як при роботі в класі, так і для самостійного навчання.