Кошик
843 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Business Start-Up

   Business Start-Up - це дворівневий курс для початківців, яким для роботи необхідна англійська мова. Він дозволяє студентам нижчого рівня почати підготовку до попереднього іспиту BEC (рівень B1) і закладає міцну основу для подальшого навчання.

   Підручники дозволяють досягти навіть самих базових рівнів вивчення мови за рахунок презентації природної мови в автентичних контекстах, регулярного акценту на реальних компаніях і продуктах, а також практики в області комунікативних навичок, які дійсно необхідні професіоналам. Аудіозаписи для багатого аудіоматеріалу доступні на окремих компакт-дисках.

   Робочі зошити формату А5 поставляються в комплекті з компакт-диском CD-ROM / Audio CD, на якому можна самостійно вивчити граматику і словниковий запас, а також прослухати практичні заняття.

   Книги для вчителів включають в себе повні конспекти уроків, додаткові вправи по комунікативній практиці і регулярні перевірочні тести, а також підсумковий тест по закінченню курсу / заняття.