Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Good Practice. Communication Skills for the Medical Practitioner

  Good Practice це курс високого рівня для професіоналів медиків і студентів медичних вузів. Може використовуватися як на заняттях в класі, так і для самостійної роботи. Розрахований на 60 годин занять. Курс необхідний як для спілкування з пацієнтами при проведенні консультацій, так і з колегами на конференціях і спільних проектах. Містить поради та рекомендації щодо спілкування з людьми різного віку.

  Готує студентів до таких завдань, як складання історії хвороби і призначення методів лікування пацієнта. Приділяючи велику увагу медичної термінології, курс спрямований на розвиток навичок спілкування, необхідних сучасному лікарю, в тому числі, в ситуаціях міжкультурного взаємозв'язку.

  Розвиває у студентів-медиків повагу до своїх пацієнтів і бажання допомогти іншим. Зазначені відмінності між британськими та американськими термінами.

  DVD містить матеріал, який дає додаткову інформацію, а також додаткову лексику і список слів.

  Цей курс отримав нагороду British Council Innovation Award.