Кошик
584 відгуки
Надежный продавец Prom.ua
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Passages Third Edition

   Passages Third Edition являє собою дворівневий курс, який швидко і ефективно підніме дорослих і молодих студентів, які вивчають англійську мову, з середнього рівня на просунутий.

   Passages Third Edition є наступним поколінням дуже популярної і успішної франшизи Passages Джека Річардса і Чака Сенді. Свіжий зовнішній вигляд, реальний контент, нове відео і потужні нові цифрові ресурси забезпечать студентам високу зацікавленість і мотивацію до успіху. Passages відкривають двері для студентів, щоб вони могли краще і вільніше спілкуватися за допомогою:

  • складнішої граматики і словникового запасу в реальному світі,
  • більш змістовних дискусій і академічної письмової діяльності,
  • більш складних тем для сприйняття на слух і читання.

   Passages Third Edition підходить для продовження вивчення мови студентами, які закінчили курси початкового і середнього рівня, і особливо добре підходить для продовження курсів Interchange Fourth Edition і Four Corners, двох найпопулярніших і успішних в світі курсів для дорослих.