Кошик
843 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Business Benchmark Second Edition

   Business Benchmark Second Edition - це офіційний підготовчий курс Кембріджського університету до здачі тестувань Cambridge English: Business Preliminary, Vantage and Higher (відомий також, як BEC) і BULATS.

   Це динамічний тематичний курс з поглибленням в вивчення ділової мови, який зацікавить не тільки професіоналів, а й початківців, готових впровадитися в робочий процес. Курс пропонує увазі унікальні матеріали для читання та аудіювання, включаючи інтерв'ю з справжніми бізнесменами. Завдяки даним матеріалу учні знайомляться з сучасною діловою англійською мовою. Вправи з граматики та лексики допоможуть їм уникати поширених помилок, як у відповідях учасників тестування, які представлені в унікальній колекції Cambridge Learner Corpus. Курс допомагає вибудувати модель знань і впевненість, завдяки яким учні можуть успішно пройти екзаменаційне тестування. На кожен тип іспиту відведен підручник і комплект аудіо CD для роботи в класі. А в книзі для вчителя і персональному підручнику знаходиться вся необхідна інформація для іспитів BULATS і Cambridge English: Business.