Кошик
838 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Ми працюємо для Вас 🧤 Бережіть себе! 
+380955709955
+380965709955
УкраїнаКиїввул. Пироговського, буд. 19 корпус 6
Інтернет-магазин "Check It Out" - підручники з англійської мови
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Let's Talk

   Let's Talk Second Edition - це повністю перероблене видання курсу Let's Talk, успішного трирівневого курсу розвитку мовлення та аудіювання, який переводить студентів з рівня high-beginning на high-intermediate.

   Як і перше видання, цей курс американської англійської мови призначений для розвитку навичок усного спілкування і підвищення швидкості мови. Унікальні твісти на теми втягують студентів в розмову, а захоплюючі заняття гарантують максимальну кількість часу проведеного в спілкуванні. Особливості нового видання включають більш систематичне уявлення і опрацювання структур і словникового запасу, підвищена увага до комунікативної діяльності, а також оглядові розділи Expansion кожні чотири модулі. Розширена секція самонавчання включає практику граматики, аудіювання та лексики, пропонуючи учням додаткові можливості для вивчення і консолідації. Граматичні парадигми і тексти для прослуховування включені на компакт-диску Self-Study Audio, який поставляється разом з підручником.